Pracownik produkcyjny - operator wtryskarki
  • Rokietnica
Rokietnica, Rokietnica, Wielkopolskie, Polska
PLASTEMA
23. 7. 2024

Firma PLASTEMA działająca w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:
OPERATOR WTRYSKAREK
Opis stanowiska:
• odbiór detali z maszyny,
• układanie wyprasek w kartonach,
• kontrola jakości poprzez proste czynności kontrolne,
• przygotowania komponentów do produkcji,
• dbałość o ład i porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
• chęć i motywacja do pracy,
• odpowiedzialność i samodzielność,
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• stałe zatrudnienie,
• umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal lento.pl
Do CV należy dodać klauzulę :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

  • Praca Rokietnica
  • Operator Rokietnica
  • Operator maszyn Rokietnica
  • Pracownik biurowy Rokietnica
  • Pracownik fizyczny Rokietnica
  • Pracownik produkcji Rokietnica
  • Rokietnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941