Pracownik Produkcyjny/Operator maszyn produkcyjny
  • Kłobuck
Kłobuck, Kłobuck, Śląskie, Polska
AKWIB BRZĘCZEK
4. 4. 2024

Firma AKWIB BRZĘCZEK - producent rur i profili stalowych poszukuje pracowników na stanowisko Pracownik Produkcyjny/Operator maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy : Kłobuck ul. Górnicza 1
Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn produkcyjnych
- Obsługa komputera
Wymagania:
- Podstawowa znajomość obsługi komputera
- Dokładność, komunikatywność, sumienność, cierpliwość, otwartość
- Umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do składania swoich CV za pomocą formularza, proszę pamiętać o dopisaniu poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Kłobuck
  • Operator maszyn Kłobuck
  • Operator maszyn kłobucki
  • Operator kłobucki
  • Operator Kłobuck
  • Pracownik biurowy Kłobuck
  • Pracownik biurowy kłobucki
  • Pracownik produkcji kłobucki
  • Pracownik produkcji Kłobuck
  • Pracownik fizyczny Kłobuck
  • Pracownik fizyczny kłobucki
  • Kłobuck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532