Pracownik produkcyjny / operator maszyn
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Royal-Star
3. 8. 2024

Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku z prężnie rozwijającą się działalnością w branży lotniczej, rozpoczyna rekrutację na następujące stanowiska pracy: Pracownik produkcyjny / operator maszyn
Wymagania:
- Wykształcenie minimum techniczne lub zawodowe,
- Umiejętności manualne przy realizowaniu planów produkcyjnych,
- Mile widziana umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych ( np. prasa krawędziowa, laser światłowodowy, spawarka laserowa, urządzenie do piaskowania)
- Mile widziane osoby wykazujące chęć podjęcia pracy i przyuczenia się na stanowisku pracownika produkcyjnego, a w dalszym etapie jako operator maszyn.
- Zmysł techniczny, łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej.
Jakie zadania czekają Cię na stanowisku?
- Realizowanie powierzonych planów produkcyjnych na podstawie dziennych planów pracy,
- Dbałość o sprawny stan techniczny narzędzi i maszyn,
- Dbałość i porządek na stanowisku pracy.
- Umiejętność czytania rysunków technicznych,
Co oferujemy na stanowisku pracy?
- Ciekawą i odpowiedzialną pracę z doświadczonym personelem,
- Zdobywanie doświadczenia w wykonywanym zawodzie,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
- Umowę o pracę.
Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica
Prześlij do nas swoje CV na adres: @ z dopiskiem stanowiska pracy.
*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Dębica
  • Operator maszyn Dębica
  • Operator Dębica
  • Pracownik biurowy Dębica
  • Pracownik fizyczny Dębica
  • Pracownik produkcji Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544