Pracownik produkcyjny - kontrola jakości
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomorskie, Polska
SGP APT Sp. z o. o.
28. 9. 2024

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Dla jednego z naszych klientów obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Tczew.

Opis stanowiska:

  • Obsługa końcowej linii produkcyjnej,
  • Kontrola jakości produktu,
  • Prace porządkowe,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Przygotowanie surowców/materiałów do produkcji,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • Prace pomocnicze przy produkcji,
  • Przestrzeganie zasad BHP,
  • Kontrola wizualna jakości produktu.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Sprawność fizyczna,
  • Sumienność i dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji,
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Zdolności manualne,
  • Skrupulatność,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 29 zł brutto,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 - WOLNE WEEKENDY,
  • elastyczną umowę zlecenie (z opłaconymi składkami ZUS),
  • stawkę brutto = netto dla osób ze statusem studenta,
  • szkolenia stanowiskowe (nie musisz mieć doświadczenia!),
  • do 400 zł bonusu za polecenie kandydata do pracy w SGP.

  • Praca Tczew
  • Pracownik fizyczny Tczew
  • Pracownik biurowy Tczew
  • Pracownik produkcji Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392