Pracownik Produkcyjny
  • Buk
Buk, Buk, wielkopolskie, Polska
Reka Rubber Polska sp.z.o.o
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja ręczna węży gumowych i silikonowych,
  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z instrukcjami przełożonych,
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów dotyczących produkcji,
  • Praca zespołowa oraz współpraca z innymi działami firmy,
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych,
  • Realizacja założonych norm produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć do pracy oraz sumienność.
  • Doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy,
  • Dodatek stanowiskowy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Naszą firmą,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia wstępne oraz specjalistyczne,
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu,
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport i inne.

  • Praca Buk
  • Pracownik biurowy Buk
  • Pracownik fizyczny Buk
  • Pracownik produkcji Buk
  • Buk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544