Pracownik produkcyjny
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Zatrudnimywiele osób do pracy na produkcjido nowej hali produkcyjnej.

Brak doświadczenianie ma znaczenia.Doświadczonych kandydatów doceniamy- wynagrodzenie ustalane indywidualnie, różne stanowiska
od 4800 do7000 złbrutto - plus premie i dodatki.

Aplikuj szybko bez CV - rekruterka zadzwoni do Ciebie i poznasz więcej szczegółów.

Oczekujemy

  • gotowości do pracy 3-zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziane - doświadczenie na produkcji lub uprawnienia UDT na wózki widłowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę, długotrwałe zatrudnienie
  • pracę od poniedziałku do piątku -wolne weekendy!
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie, różne stanowiska, nawet do7000 złbrutto plus premie i dodatki
  • wparcie podczas wdrożenia do pracy, jak i stale przez cały czas zatrudnienia
  • ciekawą pracęi świetną atmosferę z nastawieniem na współpracę
  • wiele możliwości rozwoju zawodowego iszanse na awanse
  • imprezy integracyjne dla pracowników i pikniki rodzinne
  • dodatkowe korzyści: prywatna opieka medyczna, karta na zajęcia sportowe i baseny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci

Zadania

  • różne stanowiska: pracownik produkcji, pakowacz, operator młynka, ustawiacz maszyn i inne
  • od pakowania, przez kontrolę jakości do obsługi maszyn

  • Praca Oleśnica
  • Pracownik biurowy Oleśnica
  • Pracownik fizyczny Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045