Pracownik produkcyjny
  • Legnica
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
30. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa agregatów hutniczych – pieców przemysłowych, polegająca na obsłudze sterowania palnikiem gazowym, napędem pieca, układu odpylania oraz prac załadowczo - wyładowczych.
  • kompleksowa obsługa instalacji do przerobu chemicznego: zbiorników i mieszadeł, pras filtracyjnych, instalacji wody, pary wodnej i sprężonego powietrza,
  • Prace załadowczo - wyładowcze, związane z przyjmowaniem dostaw i realizacją sprzedaży,
  • segregacja odpadów
  • prace porządkowe
  • okresowe drobne prace remontowe (malowanie podestów, ścian), nie wymagające specjalnych uprawnień,
  • transport bliski za pomocą dźwignic, wózków widłowych i suwnicy - zgodnie z uprawnieniami.

Nasze wymagania

  • Wymagania wobec kandydata:
  • wykształcenie: min. zawodowe
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy.
  • Wymagania dodatkowe:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym,
  • uprawnienia do obsługi suwnic w kategorii 1S,
  • uprawnienia do obsługi przemysłowych urządzeń gazowych.
  • Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe/staż pracy (w przypadku dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe sporządzonych w języku obcym prosimy o załączenie tłumaczenia na język polski),
  • podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji,
  • podpisana klauzula informacyjna w procesie rekrutacji.
  • Termin i miejsce składania dokumentów:
  • Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Pracownik Obsługi TRC”, zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
  • KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI i oświadczeniem o zapoznaniu się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W PROCESIE REKRUTACJI,
  • prosimy kierować do dnia 26.07.2024 r. na adres:
  • Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych
  • ul. Złotoryjska 89
  • 59-220 Legnica

To oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,

• przyjazną atmosferę w pracy.

  • Praca Legnica
  • Pracownik produkcji Legnica
  • Pracownik ochrony Legnica
  • Pracownik socjalny Legnica
  • Pracownik fizyczny Legnica
  • Pracownik biurowy Legnica
  • Pracownik kolei Legnica
  • Pracownik umysłowy Legnica
  • Pracownik administracyjno - biurowy Legnica
  • Pracownik utrzymania ruchu Legnica
  • Pracownik ds. administracji Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836