Pracownik produkcyjny
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Stone Master S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • formowanie elementów budowlano-dekoracyjnych z betonu i gipsu,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • praca fizyczna w systemie akordowym, 2-zmianowym, pon. – pt.,
  • praca zespołowa.

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • szybkość i sprawność w działaniu, dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • punktualność, dokładność, wysoka jakość pracy.

OFERTA:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjny i motywujący system wynagradzania,
  • nie wymagamy doświadczenia, przyuczymy na miejscu.
  • możliwość skorzystania z karty multisport
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

WYNAGRODZENIE:

  • wynagrodzenie akordowe – 4500 – 7000 pln

  • Praca Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532