Pracownik produkcyjny (darmowy dojazd, umowa o pracę)
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
Good Food Products
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Firma GOOD FOOD PRODUCTS
Czołowy producent wafli ryżowych w Polsce szuka kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Miejsce pracy: TARNOWO PODGÓRNE
OPIS STANOWISKA:
• Pakowanie produktu gotowego;
• Urozmaicone zadania przy linii produkcyjnej (zmiana zadań co pół godziny );
• Dbanie o jakość wyrobu gotowego;
• Praca w pozycji siedzącej na zmianę z pracą stojącą;
WYMAGANIA:
• Doświadczenie w pracy na produkcji lub w dziale okołoprodukcyjnym (warunek konieczny);
• Dyspozycyjność oraz chęci do pracy;
• Zdolności manualne;
• Sumienność i zaangażowanie.
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę (okres próbny, 2 lata, czas nieokreślony);
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
• Wynagrodzenie zasadnicze + premię od wyników + premię frekwencyjną;
• dodatek nocny za pracę w nocy wypłacany zgodnie z Kodeksem Pracy;
• Praca w weekendy tylko dla chętnych (dodatkowo płatne);
• Bezpłatny dojazd do pracy z Poznania (Rataje, Kaponiera, Ogrody, Górczyn, Junikowo) oraz ze Skórzewa i Przeźmierowa;
• Dodatek stażowy naliczany po przepracowaniu 3 lat;
• Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie o stabilnej pozycji na rynku;
• Profesjonalny program wdrożenia do pracy z dedykowanym opiekunem.
BENEFITY COMIESIĘCZNE:
• Pakiet medyczny LUXMED dla Ciebie i Twoich bliskich;
• Kartę sportową Multisport;
• Ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach;
BENEFITY COROCZNE:
• Prezenty pieniężne na „Mikołajki” wypłacane z ZFŚS;
• Dofinansowanie do wypoczynku w wysokości 600zł;
INNE:
• Darmowe porady prawne i pomoc pieniężna w trudnych sytuacjach życiowych;
• Nagrody pieniężne za polecenia do pracy;
DOŁĄCZ DO NASZEJ RYŻOWEJ EKIPY! :)
Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Good Food Products S.A. w ramach rekrutacji na stanowisko: Pracownik produkcyjny Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania powierzonych danych osobowych znajdują się na naszej stronie.

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Pracownik biurowy Tarnowo Podgórne
  • Pracownik fizyczny Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055