Pracownik produkcyjny
  • Kościerzyna
Kościerzyna, Kościerzyna, pomorskie, Polska
Intraservis Praca
1. 9. 2024

Duża fabryka porcelany zaprasza do składania aplikacji na stanowisko - pracownik produkcji.

Obowiązki

  • Prace szlifierskie, np. szlifowanie płaszczyzn, wałków lub otworów.
  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki.
  • Wykonywanie szablonów formierskich według rysunków.
  • Formowanie wyrobów: ręczne, przy użyciu form.
  • Praca z masą ceramiczną (ocena jakości, przygotowanie do pracy).
  • Prace wykończeniowe.
  • Kontrola jakościowa wykonanych prac oraz pomiarów narzędziowych.

Wymagania

  • Dobre zdolności manualne.
  • Sprawność fizyczna.
  • Odpowiedzialność.
  • Poczucie estetyki.

Oferujemy

  • Pracę w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Stawkę godzinową 22,69 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne 3810 - 4080 zł netto.
  • Dla studenta do 26 roku życia (brutto = netto) 28,10 zł. Wynagrodzenie miesięczne 4720 - 5060 zł.

  • Koszt odzieży roboczej - 250 zł (zwrot po przepracowaniu trzech miesięcy).
  • Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia? Dołącz do projektu studiujepracuje.pl.

  • Praca Kościerzyna
  • Pracownik biurowy Kościerzyna
  • Pracownik fizyczny Kościerzyna
  • Pracownik produkcji Kościerzyna
  • Kościerzyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544