Pracownik produkcyjny
  • Kartoszyno
pomorskie, Kartoszyno, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej, mającej stabilną sytuacje na rynku? Masz już doświadczenie w pracy na produkcji, bądź chcesz je zdobyć ?

Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Dla naszego klienta szukamy osób na stanowisko pracownik produkcyjny.

Lokalizacja: Kartoszyno (powiat pucki)

Oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (od umowy odprowadzamy składki ZUS, masz prawo do

    płatnego urlopu, publicznej opieki zdrowotnej i wynagrodzenia chorobowego) z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 4800 brutto podstawy + premie uznaniowe zależne od frekwencji
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • wyrabianie nadgodzin w weekendy płatne 100%
  • możliwość korzystania z benefitów (karta sportowa OKSystem, pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie na życie PZU)

Zadania

  • praca przy linii produkcyjnej rur i kształtek
  • bieżące prace produkcyjne

  • Praca pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik biurowy pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246