Pracownik Produkcyjny
  • Trzebinia
Trzebinia, Trzebinia, małopolskie, Polska
Fagron Services Northern Europe Sp. z.o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

„Jak się u nas pracuje”:

W ciągu zaledwie 30 lat Fagron rozwinął się z lokalnego gracza w wiodącą globalną firmę działającą w branży farmaceutycznej, która koncentruje się na dostarczaniu spersonalizowanych leków do szpitali, aptek, klinik i pacjentów w 36 krajach na całym świecie.

Jesteśmy zaangażowani w ulepszanie spersonalizowanej opieki farmaceutycznej i udostępnianie jej na całym świecie.

Razem tworzymy przyszłość spersonalizowanej medycyny!

Pracujemy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, co daje nam możliwości dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Korzystamy z nowoczesnej technologii i specjalistycznych systemów, uczestniczymy w branżowych szkoleniach i konferencjach.

Pracujemy  w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia. Zależy nam na dobrej atmosferze.

„Dzień w firmie”:

Pracujemy od poniedziałku do piątku, Część z nas zaczyna pracę w godzinach pomiędzy 6:00 a 9:00, inni pracują w oparciu o system 3 zmianowy (Dział Produkcji) lub 2 zmianowy (Laboratorium Kontroli Jakości).

Wspieramy rozwój naszych pracowników.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje zmian.

Nasze wartości określają, kim jesteśmy i kim chcemy być. Odzwierciedlają sposób, w jaki powinniśmy działać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nasze wartości wyznaczają nam standardy, dzięki którymi możemy określić naszą wartość, szczególnie w kontaktach z klientami, dostawcami, naszymi pracownikami i całym światem.
Kluczowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • konfekcjonowanie (naważanie) surowców ręczne oraz maszynowe
  • etykietowanie produktów ręczne lub maszynowe
  • pakowanie w kartony zbiorcze lub palety
  • bieżąca obsługa linii produkcyjnych
  • weryfikacja poprawnego działania maszyn – wykrywanie usterek
  • przestrzeganie norm ilościowych w celu realizacji planu produkcyjnego
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • przygotowanie stanowiska pracy – przezbrojenia maszyn, przeprowadzanie mycia i dezynfekcji pomieszczeń oraz urządzeń

Od kandydatek i kandydatów zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji oczekujemy:

  • skrupulatność i dokładność
  • cierpliwość
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne, stabilne zatrudnienie

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • pakiet opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie

  • Praca Trzebinia
  • Pracownik fizyczny Trzebinia
  • Pracownik produkcji Trzebinia
  • Pracownik biurowy Trzebinia
  • Trzebinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851