Pracownik produkcyjny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Miejsce pracy:Wrocław, Psie Pole

Dla naszego Klienta– firmy produkującej sprzęt AGD,szukamy kandydatów na stanowisko: Operator produkcji.

Oferujemy:

  • Zarobki nawet do 5800 zł brutto(stawka godzinowa 27,50 zł brutto + premie do 1025 zł brutto!)
  • Stabilne zatrudnienie – umowęo pracę na pełny etat
  • Komfortowe warunki pracy: nowoczesny park maszynowy, bliskość kantyny, darmowa kawa/herbata/woda, swobodny dostęp do darmowego miejsca parkingowego
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Dobry dojazd komunikacją miejską: tramwaje: 1; 7; 70; 74;autobusy: 104; 106; 111; 121; 122; 128; 129; 130; 144; 148; 149; 247; 248; 249; 908; D; N.
  • Opiekę konsultanta Manpower oraz szkolenie wdrożeniowe

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne

Zadania:

  • Prace manualne przy montażu produktów
  • Prosta obsługa maszyn i urządzeń
  • Kontrola jakości produktów

Zainteresowany? Aplikuj poprzez formularz, oddzwonimy ze szczegółami i zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Diana Kryzhan

Konsultant ds. rekrutacji, tel.: +48 696 024 459.

Місто праці:Wrocław, Psie Pole

Для нашого клієнта - компанії з виробництва побутової техніки - ми шукаємо кандидатів на посаду: Оператор виробництва.

Ми пропонуємо:

  • Заробіток до 5800 злотих брутто! (погодинна ставка 27,50 злотих брутто + бонуси до 1025 злотих брутто!)
  • Стабільна зайнятість - повний робочий день
  • Комфортні умови праці: сучасне обладнання, близькість до їдальні, безкоштовна кава/чай/вода, вільний доступ до безкоштовного паркувального місця.
  • Пакет ManpowerGroup Premium (медичне обслуговування, мультиспорткарта, групове страхування)
  • Хороший доступ громадським транспортом
  • Трамваї: 1; 7; 70; 74
  • Автобуси: 104; 106; 111; 121; 122; 128; 129; 130; 144; 148; 149; 247; 248; 249; 908; D; Н
  • Обслуговування консультантів кадрів та навчання впровадження

Вимоги:

  • Можливість працювати в 3-х змінну систему
  • Ручні навички

Завдання:

  • Ручна робота при складанні виробів
  • Простота експлуатації машин і пристроїв
  • Контроль якості продукції

Зацікавлені? Залиште заявку через форму, ми вам передзвонимо з деталями та запросимо на співбесіду!

Пропозиція поширюється на тимчасову роботу

Діана Крижан

Консультант з підбору персоналу за кордоном +48696024 459 вайбер

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584