Pracownik produkcyjny
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania

  • Pomoc w ustawianiu i obsłudze technicznego sprzętu produkcyjnego
  • Wykonywanie operacji produkcyjnych
  • Dokumentacja działań produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyprodukowanych towarów
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Minimum wykształcenie zawodowe
  • Podstawowa wiedza techniczna
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Zaangażowanie i dokładność
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn (preferowane)

Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Szerokie wsparcie adaptacyjne
  • Praca przy nowoczesnych maszynach
  • Pakiet dodatków: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie życiowe, program sportowy, wsparcie socjalne, finansowe bonusy za innowacje, zniżki na posiłki, eventy integracyjne

  • Praca Bochnia
  • Pracownik biurowy Bochnia
  • Pracownik fizyczny Bochnia
  • Pracownik produkcji Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544