Pracownik produkcyjny
  • Tuchom
pomorskie, Tuchom, pomorskie, Polska
Morad Sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji – wykonywanie przezbrojeń, korekt parametrów, uzupełnianie materiałów oraz pakowanie produktów,
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, usuwanie bieżących awarii,
  • Kontrola jakości produktów,
  • Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn, mile widziane w branży aluminiowej,
  • Motywacja do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w godzinach 16:00-24:00,
  • Praca jedno zmianowa,
  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Oferujemy
  • Pierwszy miesiąc szkolenie i instruktarz z obsługi maszyny,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, korzystanie ze szkoleń,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Prywatną opieka medyczna.

  • Praca pomorskie
  • Pracownik fizyczny pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377