Pracownik produkcyjny
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Podejmij stałą pracę jako pomocnik ustawiacza!

Masz doświadczenie w obsłudze maszyn? Super! Aplikuj już teraz

Lokalizacja: Oleśnica - tylko 3 min od dworca PKP

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy przy produkcji (mile widziane w obsłudze maszyn)
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie do 5750 zł brutto
  • umowę o pracę -> stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy
  • super atmosferę w pracy
  • możliwości awansu i rozwoju
  • dofinansowanie do obiadów i napojów
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny, zniżki do kin, restauracji i na zakupy!
  • pracę od zaraz

Zadania

  • wymiana folii w maszynach
  • dostarczanie komponentów niezbędnych narzędzi w maszynie
  • czyszczenie maszyn
  • pomoc przy przezbrojeniach

  • Praca Oleśnica
  • Pracownik biurowy Oleśnica
  • Pracownik fizyczny Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963