Pracownik Produkcyjny
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób chętnych na stanowisko :
  • Pracownik linii produkcyjnej:
  • Zakres obowiązków:
  • Realizacja zadań przy produkcji kabli światłowodowych
  • Dbałość o jakość wykonywanych produktów
  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Chęć do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2- zmianowym
  • Praca dla każdego! Zapewniamy szybki proces rekrutacyjny!
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta podarunkowa
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941