Pracownik produkcyjno-magazynowy (m/k)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Imar Service Group Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, dużej firmy oferującej nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych poszukujemy osób na stanowisko:

PL/09/24

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiału do procesu produkcji,
  • Weryfikacja jakości materiału po procesie produkcyjnym,
  • Prawidłowe zabezpieczenie materiału,
  • Postępowanie zgodne z instrukcjami pracy,
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • Prace manualne (oklejanie, dekorowanie).

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Chęć do nawiązania długofalowej współpracy,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/magazynie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie, premie,
  • Umowę o pracę,
  • Pewne, stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość korzystania z różnych benefitów pracowniczych (Multisport, ubezpieczenia na życie, medycznego) w atrakcyjnych cenach,
  • Stabilną, pewną pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

www.imar.com.pl

IMAR Service Group

Agencja Pracy Tymczasowej

nr rejestru 114

  • Praca Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Pracownik instytucji kultury Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536