Pracownik produkcyjno - magazynowy Intermop Chorzów
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Intermop sp. z o.o.
15. 10. 2024

Firma INTERMOP znajdująca się w Chorzowie poszukuje kandytata na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY.
I. Zakres obowiązków :
* obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
* przygotowywanie półproduktów do produkcji;
* przyjmowanie i rozładunek towarów na magazyn;
* kompletowanie towaru wg. zamówień do wysyłki;
* obsługa wózka widłowego (mile widziana);
II. Oczekiwania:
* prawo jazdy kategorii B (mile widziane);
* umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
* rzetelność i dobra organizacja czasu pracy;
* zdolność do podnoszenia ciężarów o wadze do 31,5 kg;
* dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym;
* odpowiedzialność, skrupulatność w realizowaniu powierzonych zadań;
III. Oferujemy:
* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
* wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
* stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Chorzów
  • Pracownik fizyczny Chorzów
  • Pracownik biurowy Chorzów
  • Pracownik socjalny Chorzów
  • Pracownik produkcji Chorzów
  • Pracownik ochrony Chorzów
  • Pracownik kolei Chorzów
  • Pracownik umysłowy Chorzów
  • Pracownik ds. administracji Chorzów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Chorzów
  • Pracownik utrzymania ruchu Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662