Pracownik produkcyjno-magazynowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagamy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym 4brygadowym (godziny pracy 6-14, 14-22, 22-6)
  • Braku przeciwwskazań do pracy w stojąco-chodzącej
  • Mile widziane doświadczenie na magazynie lub na produkcji
  • Sprawności fizycznej
  • Możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w strukturach firmy po przepracowaniu 6 miesięcy
  • Wynagrodzenie miesięczne 4350 zł brutto
  • Premie frekwencyjno-wydajnościową do 400zł
  • Darmowe napoje
  • Odzież ochronną
  • Pracę na nowoczesnej hali produkcyjnej
  • Możliwość skorzystania z pakietów: ENEL MED. oraz PZU
  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie bezpośrednio w firmie z przełożonym

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293