Pracownik produkcji - żywność (zmiana nocna)
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Duijndam Works Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako pracownik produkcji będziesz zajmować się sortowaniem i pakowaniem towarów, zapewniając, że produkty końcowe spełniają wymagane standardy.

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • rozpakowywanie kartonów z produktami
  • ważenie i/lub przygotowywanie artykułów spożywczych
  • pakowanie i etykietowanie produktów, układanie ich na paletach oraz
  • monitorowanie jakości produktów

Praca obydwa się w godzinach 23:20 - 06:00.

WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • własny transport do pracy
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie - €13.68 brutto/godz. + 8.75% dodatku zmianowego = €14.88 brutto/godz.
  • zwrot kosztów transportu - zgodnie z CAO
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld oraz Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na Twoje konto
  • od pierwszego dnia pracy obejmujemy Cię programem emerytalnym Plus-Pensioen od Stipp
  • komfortowe zakwaterowanie* ze znakiem jakości SNF - €127 tygodniowo (*w zależności od dostępnych miejsc)
  • ubezpieczenie zdrowotne - €35.56 tygodniowo - z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • wsparcie koordynatorów
  • łatwy dostęp poprzez aplikację mobilną do wszystkich dokumentów związanych z zatrudnieniem (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne)

Agencja Pracy Duijndam Works Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183