Pracownik Produkcji ZSP
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, Polska
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
24. 4. 2024

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Miejsce pracy: Ciechanów

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i klasyfikowanie surowca;
  • mycie pojazdów po przyjętym transporcie surowca;
  • obsługa urządzeń i linii produkcyjnej;
  • konfekcjonowanie i magazynowanie wyrobów gotowych.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i rzetelność;
  • sumienność;
  • dyspozycyjność (praca na dwie zmiany po 12 godz.- dzienne i nocne);
  • dbałość o powierzone mienie;
  • otwartość/gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych;
  • mile widziane doświadczenie w branży rolnej/produkcyjnej.

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Ciechanów
  • Pracownik produkcji Ciechanów
  • Pracownik fizyczny Ciechanów
  • Pracownik biurowy Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030