Pracownik produkcji, zapraszamy osoby niepełnosprawne
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, śląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Bielsko - Biała, ul. Konwojowa

Do rekrutacji zapraszamy osoby niepełnosprawne.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • realizacja procesu produkcyjnego - wytwarzanie elementów wyposażenia wnętrz i komponentów wygłuszających dla przemysłu motoryzacyjnego,
  • realizacja wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

Oczekiwania:

  • sprawność manualna,
  • sumienność i staranność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Obsługa maszyn i urządzeń, -Realizacja procesu produkcyjnego - wytwarzanie elementów wyposażenia wnętrz i komponentów wygłuszających dla przemysłu motoryzacyjnego, -Realizacja wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych, -Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 3700 zł netto,
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00/14-22/22-6.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik fizyczny Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik biurowy Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018