Pracownik Produkcji Zakładu Prefabrykacji Blach
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Bowim S.A.
11. 10. 2024

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu w Sosnowcu

poszukujemy osób na stanowisko:

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Obsługa zaawansowanych maszyn i urządzeń do obróbki blach – m.in. gilotyn, pras krawędziowych, maszyn do cięcia i formowania blach,
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną i wymaganiami klientów, dbając o najwyższą jakość wykonania,
  • Kontrola jakości materiałów oraz wyrobów gotowych na każdym etapie produkcji, zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz normami jakościowymi,
  • Konserwacja i utrzymanie sprzętu produkcyjnego w należytym stanie, zgłaszanie usterek oraz uczestnictwo w podstawowych naprawach,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym z działem logistyki i magazynem, w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień,
  • Dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy, tak aby praca przebiegała w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole, ale także samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły – każdy etap produkcji ma kluczowe znaczenie dla finalnej jakości naszych wyrobów,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym – elastyczność w tym zakresie będzie dużym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość procesów związanych z obróbką metali, choć nie jest to warunek konieczny,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz premię za zaangażowanie i wyniki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego – zapewniamy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które pozwolą Ci na rozwój Twoich umiejętności oraz awans w strukturach firmy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport,
  • Przyjazną atmosferę w pracy – dbamy o to, aby każdy czuł się częścią naszego zespołu, a komunikacja była jasna i otwarta.

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik na wysokościach Sosnowiec
  • Pracownik instytucji kultury Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183