Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózek UDT
  • Radom
pracownik produkcji z uprawnieniami na wózek UDT
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Masz uprawnienia na wózek widłowy UDT ? Chciałbyś/abyś się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje ? Aplikuj!

W Radomiu do firmyImperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.poszukujmypracowników produkcji z UDT. Do obowiązków będzie należało obsługa wózka widłowego oraz prace produkcyjne.

Miejsce pracy: Radom [centrum

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń na numer podany w ogłoszeniu lub napisz SMS - oddzwonię i opowiem Ci o pracy.

Oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym - na 6.00, 14.00, 22.00
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy !

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę wcentrum Radomiaz dogodnym dojazdem
  • umowę o pracę tymczasową zwynagrodzeniem od5500 - 6500złbrutto
  • dodatek do pory nocnej w wysokości 40 % tj.10 złdo każdej godziny nocnej
  • dofinansowanie do obiadów np. zestaw dnia w cenie8zł(zupa i drugie danie)
  • "trzynasta pensja" wypłacana w grudniu
  • dla osób objętych systemem 4- brygadowym dodatek do900zł
  • dodatkowa opieka medyczna Medicover ikarta sportowaOK system
  • możliwość przyuczenia i dłuższej współpracy

Zadania

  • dostarczanie materiałów pod maszyny produkcyjne
  • obsługa wózka widłowego
  • prace produkcyjne m.in. pakowanie, zasypywanie

  • Praca Radom
  • Pracownik na wysokościach Radom
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik produkcji Radom
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik socjalny Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik kolei Radom
  • Pracownik umysłowy Radom
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246