Pracownik produkcji /z UDT lub bez/ 28-32/h + premia
  • Warszawa
Warszawa
B8 Recriutment
16. 4. 2024
28-32 /h brutto

Dla jednego z naszych klientów, producenta kostki brukowej i płyt tarasowych poszukujemy pracowników produkcyjnych oraz magazynier ów z UDT

Nie wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży budowlanej. Aplikuj.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio

- wynagrodzenie podstawowe 28 -32 zł/h brutto+ dodatki + premia miesięczna 500-600 brutto

- pracę od pon. do pt. (6-14, 14-22), w wysokim sezonie 3zm

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - przyuczenie na stanowiska operatorskie

Zadania:

- kontrola jakości wykonywanych produktów

- wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów

- prosta praca fizyczna

- obsługa wózka widłowego (dla osób z uprawnieniami)

Oczekujemy:

- motywacji i chęci do pracy

- oferta także dla obcokrajowców

Lokalizacja: Warszawa Żerań, lub Kawęczyn, ul. Chełmżyńska

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, wyślij wiadomość "praca" na 570 318 000 lub skontaktuj się telefonicznie -chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862