Pracownik produkcji z kwiatami
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Duijndam Works Sp. z o.o.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca na tym stanowisku jest dynamiczna i różnorodna. Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

Pakowanie: Pakowanie kwiatów to istotny proces, który zapewnia ich świeżość i atrakcyjny wygląd podczas transportu.

Etykietowanie: Naklejanie etykiet z informacjami o produkcie oraz datą pakowania, co zapewnia transparentność i ułatwia identyfikację towaru.

Zbieranie zamówień: Ważna jest dokładność, aby każde zamówienie zawierało odpowiednie produkty zgodnie ze specyfikacją klienta.

Budowanie wózków z kwiatami: Pakowanie i przygotowywanie palet kwiatów do transportu.

WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • gotowość do pracy w niższych temperaturach (3-7°C)
  • gotowość do pracy w wybrane soboty oraz w godzinach nocnych

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie – €13.68 brutto/godz.
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych – €4 netto/dzień
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld oraz Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na Twoje konto
  • od pierwszego dnia pracy obejmujemy Cię programem emerytalnym Plus-Pensioen od Stipp
  • komfortowe zakwaterowanie* ze znakiem jakości SNF – €127 tygodniowo (*w zależności od dostępnych miejsc)
  • ubezpieczenie zdrowotne – €35.56 tygodniowo – z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • transport do i z miejsca pracy
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • wsparcie koordynatorów
  • łatwy dostęp poprzez aplikację mobilną do wszystkich dokumentów związanych z zatrudnieniem (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne)

Agencja Pracy Duijndam Works Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392