Pracownik produkcji z badaniami sanepid - Strzelno - praca od zaraz
  • Strzelno
pracownik produkcji z badaniami sanepid - Strzelno - praca od zaraz
Strzelno, Strzelno, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Firma Mrożonek, Warzyw, Owoców z siedzibą w Strzelnie poszukuje pracownika do działu produkcji.
Jeśli masz aktualne badania sanepidowskie , to mamy dla Ciebie ofertę!

Przeczytaj ogłoszenie i aplikuj

Oczekujemy

  • Aktualnych badania sanitarno-epidemiologiczne- warunek konieczny.
  • Gotowości do pracy na 4-6 tygodni z możliwością przedłużenia i cyklicznej współpracy
  • Umiejętności pracy w tempie.
  • Odpowiedzialności i zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową (przewidywany okres zatrudnienia na 4-6 tygodni - płatne wszystkie składki)
  • Szybki proces rekrutacji, decyzji i zatrudnienia
  • Przepyszny posiłek regeneracyjny - który Ci zapewnimy na przerwie w pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe, dodatek nocny oraz premie
  • System 4-brygadowy, 3-zmianowy - masz również dni wolne i czas na odpoczynek
  • Stałą ilość dni pracy z określonym grafikiem na cały okres zatrudnienia
  • Wdrożenie do pracy oraz przyjazną atmosferę
  • lokalizacja zakładu: STRZELNO

Zadania

  • Sortowanie i pakowanie mrożonych produktów.
  • Monitorowanie jakości produktów
  • Przestrzeganie standardów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Praca Strzelno
  • Pracownik produkcji Strzelno
  • Pracownik fizyczny Strzelno
  • Pracownik biurowy Strzelno
  • Strzelno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648