Pracownik produkcji - wymagamy doświadczenia
  • Brzozówka
małopolskie, Brzozówka, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
3. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Obsługiwać urządzenia do taśmowania
  • Pakować i taśmować gotowe produkty
  • Kontrolować jakość gotowych produktów
  • Wykonywać proste prace pomocnicze na produkcji

Czego oczekujemy?
  • Wymagane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice (nie obowiązkowe)
  • Braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Stawkę na poziomie 30 zł brutto/godzinę
  • Praca pn-pt w systemie 2 zmianowym (6:50-14:50;14:50-22:50)
  • Miejsce pracy: Tarnów

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544