Pracownik produkcji - wsparcie produkcji (LB)
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
23. 5. 2024

SGP Sorting Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik linii produkcyjnejMiejsce pracy: Radomsko

Obowiązki

  • praca przy linii produkcyjnej polegająca na montażu podzespołów wyrobów AGD.

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane.

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • szkolenia stanowiskowe,
  • opiekę koordynatora,
  • extra premię za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • umowę zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stałą współpracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Radomsko
  • Pracownik produkcji radomski
  • Pracownik produkcji Radomsko
  • Pracownik fizyczny Radomsko
  • Pracownik fizyczny radomski
  • Pracownik biurowy Radomsko
  • Pracownik biurowy radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509