Pracownik produkcji - Września
  • Września
pracownik produkcji - Września
Września, Września, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Brytyjski producent podzespołów dla branży motoryzacyjnej poszukuje do swojego zespołu
zmotywowanego i gotowego do działania pracownika produkcji!

Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy :)

Miejsce pracy: Starczanowo [darmowy dojazd pracowniczy z Wrześni

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • elastyczności, chęci przyuczenia się do pracy na różnych stanowiskach pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • darmowy dojazd pracowniczy z Wrześni
  • wynagrodzenie początkowe 4300-4600 zł brutto za miesiąc
  • comiesięczną premię efektywnościowo-motywacyjną 450 zł

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • produkowanie części zgodne z procedurami kontrolnymi i jakościowymi spółki
  • wykonywanie prostych prac manualnych przy linii produkcyjnej (szlifowanie, czyszczenie itd.)
  • kontrolę jakości produkowanych komponentów

  • Praca Września
  • Pracownik produkcji Września
  • Pracownik fizyczny Września
  • Pracownik biurowy Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648