Pracownik produkcji - WOLNE WEEKENDY - praca od zaraz
  • Bydgoszcz
pracownik produkcji - WOLNE WEEKENDY - praca od zaraz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej?

Szukasz pracy na 3 zmiany z wolnymi weekendami?

Zależy Ci na stabilności zatrudnienia?

Przeczytaj nasze ogłoszenie! Ta praca jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności i zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • stałe zatrudnienie z możliwością długofalowej współpracy
  • stawkę podstawową + premie
  • 3 zmiany od poniedziałku do piątku - w weekendy odpoczywasz ;)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • lokalizacja: Park Przemysłowy - dobry dojazd

Zadania

  • obsługa maszyn wtryskowych
  • kontrola jakości elementów
  • uzupełnienie dokumentacji produkcyjnej
  • dbanie o porządek na stanowisku

  • Praca Bydgoszcz
  • Wolny zawód Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963