Pracownik produkcji wiatraków prądotwórczych
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
18. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn,
  • obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych zgodnie z przewidzianym zastosowaniem,
  • bieżący nadzór nad jakością wytwarzanych wyrobów,
  • konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dbanie o czystość i kompletność stanowiska pracy i używanych urządzeń
  • postępowanie zgodnie z przepisami prawa oraz instrukcją.
  • doświadczenie na produkcji.

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością pełnego oskładkowania,
  • pracę w miłym i zgranym zespole,
  • opiekę oraz wsparcie koordynatora,
  • możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • bonus 400 zł za polecenie osoby do pracy w SGP!

  • Praca Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik na wysokościach Zabrze
  • Pracownik instytucji kultury Zabrze
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536