Pracownik produkcji wiatraków
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
18. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn, drobne prace monterskie,
  • kontrola i konserwacja stanu technicznego maszyn,
  • nadzór nad jakością produkowanych wyrobów.

Nasze wymagania

  • dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • postępowanie zgodnie z instrukcjami oraz przepisami prawa.
  • doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku po 8h,
  • umowę zlecenie - po 6 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę,
  • dodatki zmianowe - nocki 31,10 zł/h, soboty 35 zł/h, niedziele i święta 40 zł/h,
  • bonus za polecenie pracownika 400 zł!
  • możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji zawodowych.

  • Praca Chorzów
  • Pracownik produkcji Chorzów
  • Pracownik kolei Chorzów
  • Pracownik umysłowy Chorzów
  • Pracownik biurowy Chorzów
  • Pracownik socjalny Chorzów
  • Pracownik ochrony Chorzów
  • Pracownik fizyczny Chorzów
  • Pracownik ds. administracji Chorzów
  • Pracownik na wysokościach Chorzów
  • Pracownik instytucji kultury Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648