Pracownik produkcji wędlin we Francji! Szybka gotówka na Święta!
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • maszynowe formowanie produktu, sprawdzanie jakości;
  • pakowanie wędlin podrobowych w pudełka ("biała kaszanka")

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • gotowości do podjęcia pracy za granicą od 02.11.2024 do 22.12.2024;
  • prawo jazdy kat. B;
  • możliwości wyjazdu własnym samochodem;
  • francuski byłby dodatkowym atutem (nie jest to wymóg)

  • Możliwość podjęcia pracy na krótki okres czasu i powrót do kraju na Święta Bożego Narodzenia,
  • Mile widziane pary/grupy,
  • Zatrudnienie od 02/11/2024 w oparciu o francuską umowę o pracę,
  • Stawkę podstawową 11.65 euro brutto/h
  • 2 premie po 10%,
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00 -14:00 i 14:00-22:00)
  • Dodatki za pracę w niskiej temperaturze i ubraniowy,
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

  • Praca Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210