Pracownik produkcji w Wireless Instruments sp. z o.o.
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Wireless Instruments sp. z o.o.
16. 9. 2024
4300 - 5000zł

Firma Wireless Instruments Sp. z o.o. powstała w 2010 roku z inicjatywy osób pracujących w branży IT od lat. Łączymy doświadczenie z kilku sekcji IT nastawionych na bezprzewodową komunikację w różnych systemach. Produkty Wireless Instruments Sp. z o.o. adresowane są przede wszystkim do operatorów telekomunikacyjnych, którzy szukają ergonomicznych i wszechstronnych produktów.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami.

W związku ze zwiększoną ilością projektów i rozwojem organizacji zatrudnimy osoby na stanowisko

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Iwiny k. Wrocławia(dojazd autobusem komunikacji miejskiej nr 110 )

Opis stanowiska:

Montaż/kompletacja anten do bezprzewodowej transmisji danych

Realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych

Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

Chęci do pracy

Samodzielność i zaangażowanie

Zdolności szybkiego uczenia

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ montażu

Studenci studiów zaocznych mile widziani

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie

Godziny pracy od 7.00-15.00

Rozwój w stabilnej firmie w nowoczesnym budynku.

Narzędzia konieczne do wykonywania zadań

Miłą atmosferę pracy w młodym zespole

  • Praca Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392