Pracownik produkcji w fabryce czekolady
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Czy jesteś gotowy na przygodę w krainie czekolady? Szukasz pracy dodatkowej z możliwością elastycznego grafiku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Prześlij nam swoje zgłoszenie i rozpocznij pracę w miejscu, w którym Twoje dni będą nasycone aromatem czekolady.

Oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę dodatkową z możliwością elastycznego grafiku w trybie zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • stawkę godzinową minimum: 29,62 zł/h brutto
  • dodatki: 7zł/h brutto - za pracę w nocy, 100zł brutto za pracę w niedziele i święta
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • dobry dojazd z wielu lokalizacji: na trasach PKP przystanek Warszawa Wschodnia, tramwaje (3,6,22,26), autobusy(125,135,202,509)

Zadania

  • prace produkcyjne przy linii
  • pakowanie produktów
  • etykietowanie, foliowanie
  • paletyzacja
  • prace porządkowe

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080