Pracownik Produkcji w Dziale Uboju
  • Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
INDROL sp. z o.o. sp.k.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zawieszanie tuszek z indyka na linię ubojowej.
  • Wykonywanie innych czynności produkcyjnych związanych z ubojem indyka.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń w trakcie produkcji, dbanie o powierzony sprzęt.
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wspólnych celów produkcyjnych.
  • Przestrzeganie standardów systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwa i higieny pracy, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
  • Przestrzeganie norm BHP.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność: Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów: Szybkie i efektywne reagowanie na wyzwania.
  • Zaangażowanie i entuzjazm: Pozytywne nastawienie do pracy i chęć wspierania usprawnień procesów produkcji.
  • Dobra organizacja: Umiejętność utrzymania porządku i efektywne zarządzanie czasem.
  • Dokładność i odpowiedzialność: Sumienne podejście do obowiązków.
  • Sprawność fizyczna: Dobra kondycja fizyczna.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z polskim kapitałem i ponad 30-letnią historią.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Przejrzysty system wynagrodzeń z możliwością premiowania.
  • Pakiet benefitów: Ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, zniżki w sklepie firmowym
  • Wsparcie na każdym etapie: Merytoryczne i techniczne wsparcie oraz pomoc Opiekuna personalnego od pierwszego dnia pracy.
  • Program poleceń pracowniczych: Poleć nam kandydata na Pracownika i otrzymaj premie uznaniową.
  • Przyjazne środowisko pracy: Młody, zgrany zespół, dobra atmosfera, integracje zespołowe i spotkania firmowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego: Regularne szkolenia, kursy i możliwość awansu wewnętrznego.
  • Nowoczesne narzędzia i technologie: Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii zwiększających efektywność pracy.
  • Bezpieczeństwo i komfort pracy: Najwyższe standardy BHP i komfortowe warunki pracy.

  • Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w firmie, która naprawdę dba o swoich pracowników. Aplikuj teraz, klikając przycisk aplikowania.

  • Praca Grodzisk Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Grodzisk Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Grodzisk Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544