Pracownik produkcji w Dziale Kontroli Jakości
  • Balice
małopolskie, Balice, małopolskie, Polska
Grupa 3 Druk Sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

GRUPA 3 DRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

w związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu: „Uruchomienia produkcji zabezpieczonych przed wielokrotnym otwieraniem tub polietylenowych powlekanych powłoką biobójczą” – pod nazwą Qtubes w lokalizacji: Balice, ul. Krakowska 36, rozpoczyna proces rekrutacyjny na stanowisko:

Zadania:

  • kontrola jakości wyrobów na różnych etapach ich powstawania
  • staranne uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • kontrola wyrobu gotowego, identyfikacja i naklejanie etykiet
  • dbanie o stan techniczny powierzonych narzędzi pomiarowych
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • proponowanie i wdrażanie modyfikacji, nowych rozwiązań/produktów oraz usprawnień w procesie produkcyjnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • możliwość poznania i rozwijania najnowszej technologii produkcji tub plastikowych

Nasza Spółka jest pracodawcą równych szans. Aplikacje rozważane są z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Uruchomienie produkcji zabezpieczonych przed wielokrotnym otwieraniem  tub polietylenowych powlekanych powłoką biobójczą.
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020

Wymagania

 Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • bardzo dobry wzrok
  • solidność, rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563