Pracownik produkcji w drukarni Polska, Gogolin woj. opolskie
  • Prószków
Prószków, Prószków, Opolskie, Polska
Carpediem Poland Sp. z o.o
16. 7. 2024
Informacje o stanowisku

miejsce pracy: Gogolin, woj. opolskie Polska
Zakres obowiązków
• przygotowywanie materiałów niezbędnych do produkcji
• kontrola jakości wyrobów i wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• podstawowa obsługa maszyny
• utrzymanie czystości w miejscu pracy
Oczekujemy
• gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym
• umiejętności pracy w grupie
Oferujemy
• stawkę 22,80 - 25,60 zł/netto za godzinę
• darmowe mieszkanie (opłata za media 200 zł)
• praca po 8 godzin dziennie w systemie 4-brygadowym, na 3 zmiany
• zatrudnienie na umowę zlecenie
• możliwość przyuczenia do zawodu drukarza lub szkolenia zaawansowanego
• komfortowe warunki pracy ,przyjazna atmosfera
KRAZ 6760
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

  • Praca Prószków
  • Pracownik produkcji Prószków
  • Pracownik biurowy Prószków
  • Pracownik fizyczny Prószków
  • Prószków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544