Pracownik Produkcji w Drukarni
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja artykułów dekoracyjnych zgodnie ze specyfikacją zamówienia
  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym, przy współpracy z przełożonym i zespołem
  • Obsługa urządzeń i sprzętu używanego na produkcji (doświadczenie nie jest wymagane, przeszkolimy :) )
  • Rzetelne i terminowe raportowanie pracy
  • Kontrola jakości wytwarzanego towaru, reagowanie na wszelkie zauważone nieprawidłowości
  • Dbałość o właściwy przepływ informacji z zespołem i współpracującymi komórkami firmy

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne, wysokie poczucie estetyki
  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność, uczciwość i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności pracy z komputerem
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (poniedziałek-piątek)
  • Zaangażowanie i jakości w realizacji zleconych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - pełny etat bezpośrednio u pracodawcy
  • Premia absencyjna + premia uznaniowa
  • Lekką produkcję, praca o umiarkowanym stopniu skomplikowania
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w zgranym i przyjaznym zespole

  • Praca Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownicy uczelni w Polsce Tychy
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Tychy
  • Doradca podatkowy w Polsce Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584