Pracownik produkcji w 3M - nowe stawki ! zarabiaj od 31.20 zł brutto/h !
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferta
Zapewniamy atrakcyjną stawkę godzinową, która wynosi do 32,70 zł brutto/h:
  • Stawka początkowa – 31,20 zł brutto/h
  • Stawka po 6 miesiącach pracy – 32,70 zł brutto/h

Dodatkowo, oferujemy:
  • Premie w wysokości 60 zł brutto za pracę w soboty oraz 90 zł brutto za pracę w niedziele
  • Długoterminową współpracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie posiłków
  • Opłacany program poleceń, w którym możesz zarobić nawet 1000 zł za polecenie znajomego
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Bezpłatny dojazd do pracy na terenie Wrocławia oraz z miejscowości: Oleśnica, Smardzów, Borowa, Byków, Długołęka, Mirków.
  • Liczne benefity, takie jak ubezpieczenie medyczne Medicover, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie w PZU, zniżki do kina, sklepów i restauracji
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń, w tym szkoleń dotyczących obsługi programu SAP
  • Pełne wsparcie kandydatów na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia – nasze biuro Manpower mieści się w budynku firmy 3M
Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Pakowanie i kontrola jakości produktów

Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • Motywacja i zaangażowanie

Jeśli jesteś zainteresowany/a, aplikuj, pozostawiając nam swoje dane kontaktowe – oddzwonimy i umówimy się na spotkanie!

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole
Nr ref: 7528
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714