Pracownik produkcji - umowa o pracę - bezpłatny dowóz z Sochaczewa i Żyrardowa
  • Wiskitki
Wiskitki, Wiskitki, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Wiskitki
Pracodawca
Dodano
21.08.2024
Numer referencyjny
22926_43570

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz.
  • Bezpłatny dowóz z Sochaczewa oraz Żyrardowa i okolic do miejsca pracy.
  • Wynagrodzenie 27,50 zł/h brutto.
  • Premia uznaniowa do 20%.
  • Dodatek 50 zł brutto za każdą przepracowaną niedzielę.
  • Wyposażenie w odzież i obuwie robocze oraz środki ochrony indywidualnej.
  • W przyszłości możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę.
  • Wprowadzenie w pierwszych tygodniach pracy.
  • Możliwość awansu na wyższe stanowisko wraz ze zdobytym doświadczeniem i kwalifikacjami.

Najważniejsze obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych.
  • Nadzorowanie prawidłowego działania linii produkcyjnych i urządzeń peryferyjnych, oraz poszczególnych sekcji obsługiwanych linii.
  • Wykonywanie drobnych regulacji linii, zmian nastawów urządzeń.
  • Udział w pracach instalacyjnych, naprawczych oraz konserwacyjnych linii produkcyjnych.
  • Bieżąca autokontrola jakości produkowanych wyrobów.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i systematyczność.
  • Dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV!

O więcej szczegółów można dowidzieć się pod numerem

600 521 429!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

operator linii produkcyjnej.

Miejsce pracy: Teresin k. Sochaczewa.

  • Praca Wiskitki
  • Pracownik produkcji Wiskitki
  • Pracownik biurowy Wiskitki
  • Pracownik fizyczny Wiskitki
  • Wiskitki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544