Pracownik Produkcji - transport wewnętrzny
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
26. 4. 2024

STAFF PARTNERS Agencja Pracy Tymczasowej Nr licencji 386/3 Oddział w Białymstoku dla naszego Klienta z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok, Dojlidy Górne

Obowiązki:

  • Dostarczanie komponentów plastikowych na stanowisko produkcyjne
  • Transport na magazyn

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Sumienność, obowiązkowość

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4000-4800 zł brutto/miesięcznie
  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie
  • benefity
  • odzież ochronną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

  • Praca Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Kurier (transport) Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Pracownik umysłowy Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Pracownik kolei Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Pracownik socjalny Białystok
  • Pracownik fizyczny Białystok
  • Pracownik administracyjno - biurowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532