Pracownik produkcji - transport firmowy!
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma z 65-letnim stażem na rynku poszukuje kobiet i mężczyzn na stanowisko produkcyjne. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy !

Zadania:

  • montaż plastikowych elementów
  • kontrola jakości produkowanych elemntów

Wymagania:

  • szybkość uczenia się i zdolności manualne
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę klienta
  • podstawę 4550 zł brutto
  • premię kwartalną
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • darmowy transport firmowy z Gliwic, Knurowa i Zabrza
  • szybką ścieżkę rekrutacji

GI Group Poland is acting as an Employment Business in relation to this vacancy.

  • Praca Gliwice
  • Kurier (transport) Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894