PRACOWNIK PRODUKCJI - TECHNIK ELEKTRYK
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 85, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie
ZM Jabłoński Sp. z o.o.
22. 10. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• montaż rozdzielni elektrycznych i sterowniczych (głównie ze sterownikami PLC)
• rozprowadzanie sieci kablowych zasilających, sterowniczych i komunikacyjnych
• podłączanie urządzeń elektronicznych i elektronicznych
• udział w uruchomieniach urządzeń i linii produkcyjnych.
• serwisowanie urządzeń

Inne wymagania
[Inne : umiejętność czytania rysunku technicznego
• wykształcenie zawodowe – technik elektryk lub mechatronik
• odpowiedzialność i rzetelność
• chęć do nauki – rozszerzania wiedzy z zakresu wiedzy branżowej
• mile widziane czynne prawo jazdy B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Prowizyjny

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Mińsk Mazowiecki
  • Technik Mińsk Mazowiecki
  • Elektryk Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 688
    16 406