Pracownik produkcji Szwecja
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
14. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych do produkcji baterii.
  • Obsługa materiałów wykorzystywanych w produkcji.
  • Monitorowanie procesu produkcji i reagowanie na wszelkie pojawiające się problemy.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości w celu zapewnienia, że produkty spełniają wysokie standardy.
  • Dokumentowanie procesu produkcji i zgłaszanie wszelkich odchyleń zespołowi zarządzającemu.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B1).
  • Relokacji do Szwecji.
  • Doświadczenia na produkcji.
  • Aktualnego paszportu.

OFERUJEMY:
  • Umowę o prace z Adecco Szwecja ( 6 miesięcy okres próbny, później na stałe).
  • Prace w renomowanej firmie zajmującej się produkcją baterii.
  • Stawkę brutto: 33 000 koron szwedzkich.
  • Darmowe zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju z aneksem kuchennym i łazienką.
  • Pierwszy przelot oraz dojazd darmowy.
  • Dostęp do stołówki na miejscu.
  • Praca 3 zmianowa.
  • Pomoc w koordynacji podróży.

  • Praca Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Pracownik fizyczny Skawina
  • Pracownik biurowy Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479