Pracownik Produkcji Szklarskiej | Super Wypłata Od Zaraz
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Łódź Voivodeship, Polska
OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace produkcyjne Obsługa maszyn i urządzeń Kontrola jakości produktów Realizacja przewidywanych planów produkcyjnych WYMAGANIA: Zaangażowanie i motywacja do pracy Możliwość pracy w systemie zmianowym OFERUJEMY: Wynagrodzenie: 4350 zł netto / miesiąc Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków Cotygodniowe wypłaty Dofinansowanie do obiadów (smaczne obiady za jedyne 9 zł) Innowacyjny sprzęt Odzież robocza i dodatki do wypłat za jej pranie Premia motywacyjna – 500 zł Rekrutacja online Helpdesk od 09:00 do 17:00 Godziny pracy gwarantowane umową Karta Multisport Dostęp do pakietu medycznego

  • Praca Radomsko
  • Pracownik produkcji radomski
  • Pracownik produkcji Radomsko
  • Pracownik fizyczny Radomsko
  • Pracownik fizyczny radomski
  • Pracownik biurowy Radomsko
  • Pracownik biurowy radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667