PRACOWNIK PRODUKCJI STOLARKI PCV I ALUMINIUM
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ALBUD SPÓŁKA JAWNA
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obróbka materiałowa, przycinanie i nawierty w profilach aluminiowych oraz pcv

  • Produkcja stolarki aluminiowej i pcv

  • Montaż szyb i uszczelek

  • Obsługa elektronarzędzi

  • Kontrola stanowiska i produktu

  • Inne prace zalecone przez Pracodawcę

  • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, dokładność, precyzja, odpowiedzialność i uczciwość

  • Zmysł techniczny i zdolności manualne

  • Wysoka jakość wykonywanych prac

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę, zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia spełnienia stawianych wymagań i posiadanego doświadczenia

  • Dodatkowe premie uzależnione od wyników pracy

  • Szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Pracę jednozmianową w stałych godzinach

  • Możliwość rozwoju

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536