Pracownik produkcji - stabilne zatrudnienie od zaraz!
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, Śląskie, Polska
SGP GROUP
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • posługiwanie się sprzętem pomiarowym: suwmiarka, metrówka, liniał.

  • konfekcjonowanie taśm,

  • cięcie i klejenie ręczne lub przy użyciu urządzeń zmechanizowanych,

  • pomiar, kontrola i weryfikacja zamówienia w systemie,

  • kontrola parametrów gotowego wyrobu.

WYMAGANIA:
  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym (suwmiarka, metrówka, liniał),

  • zdolności manualne,

  • dokładność i precyzja,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • 3 zmianowy system pracy: 6-14, 14-22, 22-6,

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • bonus 400 zł za polecenie nowego pracownika!

  • Praca Czeladź
  • Pracownik produkcji Czeladź
  • Pracownik biurowy Czeladź
  • Pracownik fizyczny Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179